Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 08:26

Історія закладу

Заклад дошкільної освіти (ясла – садок)

« С О Н Е Ч К О »

с.Скибин Жашківської міської ради Черкаської області

Засновником закладу дошкільної освіти є Жашківська міська рада Черкаської області. Рік заснування закладу – 1934. Нова типова споруда ЗДО «Сонечко» споруджена в 1985 році. Проте, з 1999 року групу дітей 6-го року життя з короткотривалим перебуванням переведено в Скибинську ЗОШ І-ІІІ ступенів. З 2005 року ЗДО «Сонечко» функціонує в орендованому приміщенні при Скибинській школі.

Проектна потужність дошкільного навчального закладу 48 місць. Має земельну ділянку площею 0,2 га.

На даний момент в закладі працює 3 різновікові групи. Кількість вихованців – 47.

ЗДО «Сонечко» працює з 8.00 до 17.00 за п'ятиденним робочим тижнем, з 9 - годинним перебуванням. В дошкільному закладі приміщення типове, одноповерхове. Технічний стан будинку знаходиться в задовільному стані.

У закладі працює 4 вихователі, а також такі спеціалісти як: музичний керівник, практичний психолог, інструктор з фізичного виховання. Колектив створює  у  закладі домашню атмосферу, де комфортно,  затишно і безпечно.

Заклад дошкільної освіти працює за профільним напрямком «Комунікативно – мовленнєвий розвиток дошкільника».

В мікрометодкабінетах груп є достатня кількість матеріалів для проведення освітньої роботи з дітьми різних вікових груп, дидактичні матеріали щодо розвитку пізнавальної активності вихованців, які вихователі широко використовують   в  повсякденній роботі.

Педагогічні працівники щорічно беруть участь в обласних інтернет – конференціях, семінарах, Всеукраїнських педагогічних читаннях з проблеми «Олександр Захаренко у діалозі з сьогоденням».

На належному рівні здійснюється інформаційне забезпечення роботи з батьками. Батьки беруть активну участь у освітньому процесі (свята, розваги, конкурси).

В  дошкільному закладі функціонує  батьківський  комітет, який надає допомогу у оновленні матеріально-технічної бази, проведенні ремонтів та забезпеченні дітей матеріалами для продуктивної роботи.

На території ЗДО «Сонечко» розміщено майданчики з ігровими спорудами та павільйон, спортивний майданчик зі спортивним обладнанням, заклад обладнано кінезорефлексотерапевтичною доріжкою для фізичного розвитку дітей.

І

Заклад дошкільної освіти має сучасне предметно-ігрове розвиваюче середовище, яке створює сприятливі умови для розвитку, виховання та навчання дітей у процесі їх самостійної діяльності.

Інтегроване заняття «Т.Г.Шевченко – видатний український поет»

Заняття з пізнавального розвитку «Українські звичаї та побут»

Інтегроване заняття «Найгарніша мама» (за твором В.О.Сухомлинського)

Інтегроване заняття «Україна - моя Батьківщина»

Спільними зусиллями педагогів школи та закладу дошкільної освіти проводяться заходи, що сприяють позитивній адаптації старших дошкільнят до школи.

Вся робота колективу спрямована на збереження життя та здоров’я дитини та передбачає повноцінний гармонійний розвиток особистості дитини, реалізацію фізичного, соціально-морального, емоційного, художнього, креативного та пізнавального потенціалу дошкільнят. Для цього в садочку створені всі необхідні умови.

Головне правило педагогів – любити дітей, зберігати доброзичливість один до одного, вміння спокійно вирішувати будь-яку ситуацію, створювати комфортні умови для перебування дітей у закладі дошкільної освіти.

«  Березень 2024  »