Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 18.04.2024, 04:38

Головна » 2013 » Лютий » 24 »

1 лютого у Скибинській школі відбулося  засідання шкільного методичного об’єднання класних керівників. Відкриту виховну годину на тему: «Моє хобі» провела класний керівник 10 класу, голова МО, Загарія Марія Іванівна. Вчителька розповіла про хобі і його різновиди. Вона пояснила, що Хобі (від англ. Hobby) - вид людської діяльності, якесь заняття, захоплення, яким регулярно займаються на дозвіллі, для душі. Хобі є хорошим способом боротьби зі стресом, крім того заняття хобі найчастіше допомагають розвинути кругозір. Основна мета хобі - допомогти самореалізуватися. Хобі з часом може вирости в основну діяльність, яка приносить гроші: «В ідеалі, потрібно займатися такою діяльністю, яка подобається, і крім того - приносить гроші», тобто хобі з часом може перерости в роботу. Зазвичай, людина вибирає основною роботою саме те, що йому подобалося як хобі або основне захоплення «для душі».

Учні розказали і продемонстрували  свої  захоплення.

Болібрух Олександр полюбляє займатися спортом. Його улюбленими видами спорту є футбол і волейбол.

Поліщук Дмитро займається шахами, 5 років поспіль займає перші місця у районних змаганнях серед школярів.

Малюх Яна захоплюється музикою та співами. Вона постійно бере участь у різноманітних пісенник конкурсах.

Без її співу не проходить жодна лінійка.

Гирич Яна захоплюється вишивкою, її роботи                                                      Піроцька Валерія полюбляє готувати, захоплюється кульнарією.

неодноразово були представлені на виставках.                                                     Всіх присутніх вона пригостила смачним пирогом.

Переглядів: 425 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2013  »