Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 03:35

Головна » 2013 » Вересень » 16 »
Оздоровчий  табір "Дзвіночок”

Оздоровчий  табір "Дзвіночок”  організовано на базі Скибинської ЗОШ 1-111 ступенів .

Територія школи велика, є спортивний майданчик,футбольне поле. Саме тут  обладнані :

·        Майданчик для проведення  відкриття і закриття табірної зміни;

·        Спортивний майданчик – для проведення спортивних змагань ;

·        Ігровий майданчик –для проведення рухливих ігор, конкурсів.

З метою  запровадження змістовного відпочинку  дітей, дбаючи  про національне, естетичне, фізичне виховання, розвиток творчих здібностей педагогічний колектив оздоровчого табору "Дзвіночок”, що працює на базі Скибинської ЗОШ 1-111 ступенів, враховуючи вікові особливості дітей та сприятливе природне середовище  обрав формою роботи в пришкільному  таборі гру-подорож "Стежками царства Берендея "Мандруючи казковими  стежками, долаючи перепони та перешкоди, діти навчаються вмінням, які стануть у нагоді  впродовж життя, розширюють свій світогляд, виробляють навички культурного спілкування.

Учасники гри  проходять три її етапи:

1.Організаційний –триває два дні. Дітям пояснюється суть гри, відбувається вибір ролей, малюється карта подорожі, складається маршрут.

2.Основний – починає розвиватися головний сюжет гри-подорожі, обговорюються її основні моменти, йде підготовка  й проходження  почергово всіх  стежок і зупинок-станцій. Стежки долаються спільними зусиллями дітей кожного загону, кінцеві пункти-всією спільнотою табору.  Підведення підсумків та нагородження, відзначення  активних учасників відбувається на кожній станції.

3.Підсумковий –підбиваються загальні підсумки, аналізуються  як загальна так і групова , індивідуальна участь, відбувається нагородження  активних учасників гри, організаторів конкурсних змагань, діти висловлюють свої пропозиції.

Гра триває всю табірну зміну, не перериваючись . В плані роботи оздоровчого табору передбачено що кожний день діти зупиняються на тій чи іншій станції "Царства  Берендея”, де на них чекають  різноманітні конкурсно-розважальні програми, фестивалі, змагання, екскурсії, турніри та інше.

Кожна зупинка-станція має свою емблему, які разом  із картою подорожі вивішуються на видному місці.

Робота в таборі  тривала   14 днів  з 03.06   по 20.06 . 2013 р.

В "Дзвіночку”  працювали 14 вихователів, заступник з виховної роботи, два інструктори по спорту , музкерівник, 9 спеціалістів, залучених до роботи в таборі, 8 технічних працівників.

Було створено 5 загонів з 115  відпочиваючих учнів. В таборі оздоровили дітей - інвалідів –1, дітей під опікою – 2, дітей з малозабезпечених сімей – 5, з багатодітних сімей – 15, обдарованих дітей –15, учнів  з девіантною поведінкою – 2 , дітей-сиріт –1 , дітей з неповних сімей –13.

За рахунок коштів державної субвенції   готувались обіди – гарячі страви, солодощі –  печиво, вафлі, апельсини, банани, виноград, полуниця, черешні,  організовували сніданки –чай та хліб з маслом, булочки, оладі, сирники, какао.

Діти щоранку приходили до табору о 8 годині , свій день розпочинали з ранкової лінійки та зарядки. Потім відбувалися загальнотабірні заходи згідно путівки дня, екскурсії.

Діти побували в м. Жашкові , відвідали кінотеатр «Космос», районний краєзнавчий музей,  базу відпочинку «Золотий фазан»,  сільську бібліотеку,стадіон, здійснили екскурсію Тарасовими шляхами.

А яке задоволення діти отримали під час екскурсії до місцевого лісу!

У таборі проводились безліч конкурсів та змагань. Ми йшли стежками царства "Берендея ", відвідали станції «Мистецтво»,  «День захисту дітей», «Містечко друзів», «Станція Шевченкове» , «Природі потрібна допомога», «Богатирі»,

«В гостях у казки», «Сміхограй», «Імперія кіно», «Козацькі забави», «Творча».

Відбулось караоке в таборі.

До закриття табірної зміни підготували дуже гарний концерт.

Відпочинок у таборі "Дзвіночок " був цікавим та змістовним .

в таборі  т

Переглядів: 428 | Додав: Skibin | Рейтинг: 0.0/0