Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 28.03.2024, 19:18

Головна » 2013 » Жовтень » 28 »

Традиційно в першу неділю жовтня відзначається День Учителя.

Учитель – це одна з найважливіших професій на землі, він віддає своє серце і знання дітям.

Всі дороги - зі шкільного порогу.

Початок всіх професій – в класі.
Ключ до всіх наук – у вчителя.
 Учителі вчать нас всьому.  Вони розвивають нашу пам’ять, увагу. А саме головне, вони вчать нас бути людьми.
Бути вчителем – це дар, призвання. Тільки відповідальна людина, яка має особливий талант, візьме на себе виховання цілого покоління.
Багаж знань, який має учитель, не зрівняти з жодним об’ємом знань іншої людини. Бо учитель – різностороння особистість.
Учитель допомагає нам із тисячі доріг вибрати одну, свою, єдину.
Ми всі цінуємо наших вчителів і поважаємо їх. Справжні вчителі не байдужі до своїх підлеглих, вони радіють і переживають за них, а у випадку необхідності допомагають їм. Вони роблять все для того,підростаюче покоління було сильним, розумним, відповідальним.
 Кожний із нас закінчить школу, піде у інше, доросле життя. Та головне, щоб ми, учні, не забували своїх наставників, цінували їхню працю.

4 жовтня, напередодні свята, в Скибинській школі була проведена лінійка, яку підготували учні 11 класу на чолі з класним керівником Загарією М.І. Випускники читали вірші, співали пісні, розігрували сценки, приготували привітання для кожного вчителя та виготовили для них грамоти.

Цього дня у школі  проводиться день самоврядування. Одинадцятикласники готуються і проводять уроки за вчителів, слідкують за дисципліною в школі, проводять нараду.

Ти—учитель,

Ти-сіяч недремний

І невтомний мудрий садівник.

Знаєш ти предивні таємниці

Розум твій розпалює вогонь,

Лікар ти, котрий лікує душі

І до кінця повертає всіх,

Капітан -у морі, а на суші –

Ти наставник юних, молодих,

Ти - коваль, поет і будівник»,

Добротворець  і   дозорець ти.

До дітей тебе веде і кличе,.

Світлий образ нашої мети,

Отож, нехай робота приносить Вам тільки радісні емоції. Здоров’я, успіху та натхнення Вам.

Сердечно вдячні за Ваш нелегкий труд!

СПАСИБІ ВАМ, ДОРОГІ УЧИТЕЛІ!

Переглядів: 437 | Додав: Skibin | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2013  »